Hogwarts Seni Bekliyor...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts Seni Bekliyor...

Gerçek Hogwarts

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Karanlık Oda

2 posters
YazarMesaj
Dragon Sword
Karanlık Lord
Karanlık Lord
Dragon Sword

Erkek Mesaj Sayısı : 51
Nerdensin Kardeş : Hatay
İşin Hobin : İşim gücüm Harry Potter
Asan : Kristal Karanlık
Patronsun : Uniqorn
Savaş Tarafın : Karanlık Lord

Karanlık Oda Empty
MesajKonu: Karanlık Oda   Karanlık Oda Icon_minitimeC.tesi Tem. 19, 2008 12:19 am

Dragon yılanla birlikte bahçe kapısının önüne cisimlenmişti....Kapıyı asasının bir dokunuşunda açtı arkasından aynen kapatttı ve geniş kapıya doğru yol aldı....Bu arada yılanla tıslar gibi konuşuyor, daha da önemlisi anlaşıyordu.....İlk izlenimi yılanın biraz pısırık olduğuydu....."Halledilebilir" diye düşündü.....

İçeri girdi....Üst katta sağdan 2. kapıya yöneldi....Güneş ışığını almayan tek odaydı...En sevdiği oda.....Karanlık oda....Gitti ve bir koltuğa oturdu.....Hizmetkar toplamalıydı....Evet şimdiden 1-2 ölüm yiyeni vardı....Hatta birtanesi Hogwarts'daki casusluk görevini bile yapacaktı..Çünkü büyücü dünyasının çok güvendiği bir cadıydı....Merak etti....Düşündü:"Acaba gerçekten en sadık hizmetkarım olabilecek mi"....Olursa hayallerinin ötesinde ödüllendirecekti.....
Hillary D. Williams
Hogwarts Müdiresi/İksir Prof./Gryffindor B.S
Hillary D. Williams

Kadın Mesaj Sayısı : 337
Nerdensin Kardeş : Uzaydan
Asan : Cesaretin Çağrısı
Patronsun : Gümüş Maral
Savaş Tarafın : Ölüm Yiyen

Karanlık Oda Empty
MesajKonu: Geri: Karanlık Oda   Karanlık Oda Icon_minitimeC.tesi Tem. 19, 2008 5:07 am

Hayley gecenin karanlığında adeta yoktan varolmuştu.Çünkü cisimlenmede çok iyiydi.Ortalık karanlıktı.Hayley'in üstünde siyah bir cübbe vardı ve cübbesinin başlığını kafasına geçirmişti.Bu onun yüzünü karanlıklaştırıyordu.Bunu güvenlik için yapmıştı.Çünkü bu bir tuzak olabilirdi.Buraya gelmesinin bir nedeni yoktu yalnızca içgüdüsüne güvenerek buraya gelmişti.Gecenin koyu karanlığında emin adımlarla ilerlemeye başladı.Etrafına bakındı.Her tarafta aynı tip evler vrdı.Hatta evler birbirinin tıpatıp aynısıydı.Hayley gecenin karanlığında bir kahakaha koyuverdi.Çünkü bu çok akıllıca bir tuzaktı ve bunu yalnızca bir kişi yapabilirdi...Evet yanılmamıştı.O buradaydı.Geri gelmişti...Şimdi işi zordu.Gerçek evi bulması gerekiyordu.Hislerine güvenmek zorundaydı ve ilerledi.Orada yaklaşık otuz tane birbirinin aynısı ev vardı.Hayley biliyordu ki bunlardan birine girerse ve bu ev yanlış olursa hayatını kaybedebilirdi.Ama yine bir kakaha koyuverdi.Çünkü otuz evin yirmi dokuzunun bahçe kapısı açıktı.Daha önce girilmiş havası vardı.Ama yalnızca birinin kapısı kapalıydı ve bu ev daha çok terkedilmişe benziyordu.Sevinçle o eve doğru yöneldi.Kapıyı ayağıyla ittirerek açtı.Asasını evin kapısına yöneltti ve birden mor bir ışık parladı ve kapının kilidi döndü.Çok az kaldı diye düşündü Hayley.Merdivenleri sessiz ama hızlı bir şekilde tırmandı.İkinci katın tüm odaları karanlıktı yalnızca birisinin aydınlıktı.Orada biri vardı.Hayley heyecanlandı.Oraya gitti ve kapıdan içeri girdi.Şömine yanıyordu.Koltuk şömineye dönmüştü Hayley Lord'unun orada ona ters bir şekilde oturduğunu gördü ve ağzına bir gülümseme yayıldı.Hayley onu bulmuştu...Büyücülük dünyasının en güçlüsünü...
Ona doğru yöneldi ve :

''Lordum demek geri döndünüz.Lordum...''

Diyerek yanına kadar gitti...
Dragon Sword
Karanlık Lord
Karanlık Lord
Dragon Sword

Karanlık Oda Empty
MesajKonu: Geri: Karanlık Oda   Karanlık Oda Icon_minitimeC.tesi Tem. 19, 2008 1:35 pm

Dragon bir ses duydu....Evin kapısı açılmıştı...Derhal yılanına dönüp tıslayarak "Hemen bul onu" dedi....Yılan odadan çıktı ve sessiz bir şekilde kayarak davetsiz misafiri bulmaya gitti....Yılanın gözünden olayları gören Dragon gelen kişinin suratını bir anlık karanlıkdan sonra seçebildi....Olamazdı...En sevdiği, en sadık, en güvenilir hizmetkarı geri dönmüştü....İçinde hayatı boyunca pek yaşamadığı bir mutluluk yaşadı...Sonra kendisinden iğrenmişçesine eski, kasvetli görünümünü aldı....Koltuğa tekrar oturdu....Kapı açıldı ve en sadık hizmetkarı Hayley içeri girdi....Ağzından şu cümle çıktı....

''Lordum demek geri döndünüz.Lordum..."

O sesi duymak bu kadar bekledikten sonra hoşuna gitmiş olabilir miydi?

"Evet Hayley...Eskisinden güçlü...Tahmin bile edemeyeceğin kadar güçlü....Senden son haberleri bekliyorum Hayley...Ben yokken neler oldu....."
Hillary D. Williams
Hillary D. Williams

Karanlık Oda Empty
MesajKonu: Geri: Karanlık Oda   Karanlık Oda Icon_minitimeC.tesi Tem. 19, 2008 2:35 pm

Hayley yılana gözünün ucuyla baktı ve Lord'una geri döndü.Lord'u şu cümleyi kurdu:

''"Evet Hayley...Eskisinden güçlü...Tahmin bile edemeyeceğin kadar güçlü....Senden son haberleri bekliyorum Hayley...Ben yokken neler oldu....."

Hayley biraz tedirginolmuştu.Çünkü yokluğunda hiç de iyi şeyler olmamıştı.Bunu söylemeye biraz çekiniyordu.Sonunda şunlar ağzından çıktı:

''Lord'um hiç de iyi şeyler olmadı yokluğunuzda.Çoğunluk zümrüdüanka yoldaşlığından ve geri kalanı da zaten sizin geri dönmüş olabileceğinize ihtimal bie vermiyor.Ama artık siz döndünüz.Hiç bir şey eskisi gibi olmayacak.Ben Hogwarts müdüresi oldum Lord'um.Ama diğer müdüre zümrüdüanka yoldaşlığından.Yani faaliyetlerimizi açıkça sürdüremeyeceğiz.Ama yinede çeşitli eylemlerde bulunabiliriz.Kimseye bir şey farkettirmeden yapabiliriz...''

Dedi ve gözlerini Lord'una dikti...
Dragon Sword
Karanlık Lord
Karanlık Lord
Dragon Sword

Karanlık Oda Empty
MesajKonu: Geri: Karanlık Oda   Karanlık Oda Icon_minitimePaz Tem. 20, 2008 2:10 am

Gelen haberler hiçde hoşuna gitmemişti.....Ama hoşuna gitmediği için sadık hizmetkarını cezalandıracak değildi...."Tamam Hayley" dedi....."Hepsinin çaresine bakılacak"...."Gizlice yapılacak işler var, ordumuzu toplamalıyız"....İrtibat sağlamamız lazım"..."Devler, kurtadamlar ve nice karanlık yaratık bize katılacak" dedi....Kendi kendine etkilenmiş görünüyordu....Sonra aniden Hayley'e döndü ve " Senin Hogwarts'da olman iyi olmuş" dedi..Ateşe döndü ve kendi kendine tekrar fısıldadı..."Çok iyi olmui, Karanlık günler yakın Hayley....Hem de çok yakın...."
Hillary D. Williams
Hillary D. Williams

Karanlık Oda Empty
MesajKonu: Geri: Karanlık Oda   Karanlık Oda Icon_minitimePaz Tem. 20, 2008 5:48 am

Hayley etkilenmiş görünüyordu ama çok mutluydu.Çünkü herşey eskisi gibi olacaktı.Hayley tekrar efendisine döndü.

''Efendim siz ne emrederseniz ben onu yaparım.Ama önce ölüm yiyen toplamalıyız.Ben bunun için elimden geleni yapacağım Lord'um.Ölüm yiyenler yine eskisi gibi dehşet saçacak.''

Hayley bu sözleri söyledikten sonra bir an keyiflendi.Çünkü eski günleri hatırladı...
Dragon Sword
Karanlık Lord
Karanlık Lord
Dragon Sword

Karanlık Oda Empty
MesajKonu: Geri: Karanlık Oda   Karanlık Oda Icon_minitimePaz Tem. 20, 2008 10:30 am

Hayley

''Efendim siz ne emrederseniz ben onu yaparım.Ama önce ölüm yiyen toplamalıyız.Ben bunun için elimden geleni yapacağım Lord'um.Ölüm yiyenler yine eskisi gibi dehşet saçacak."
Bu sözler üzerine Dragon durakladı....Evet tekrar eskisi gibi olacaklardı ama Ölüm Yiyen toplama konusunda titiz davranılması gerekiodu....Ama yanında duran hizmetkarına baktığında güven meselesinin pek sorun olmayacağını düşünerek rahatladı....

"Bazı işlerin titiz yapılması gerekir Hayley....Umarım anlamışsındır..Çünkü sana güveniyorum.."
Hillary D. Williams
Hillary D. Williams

Karanlık Oda Empty
MesajKonu: Geri: Karanlık Oda   Karanlık Oda Icon_minitimePtsi Tem. 21, 2008 11:48 am

Hayley Lord'unun ne demek istediğini gayet iyi anlamıştı.Biraz durakladı ve şunları söyledi:

''Lord'um ne demek istediğinizi çok iyi anlıyorum. Ama şu anda çok az ölüm yiyen var.Eğer böyle devam ederse biz güçlenemeyiz.

Hayley son sözlerini söylerken tereddüt etti...
Dragon Sword
Karanlık Lord
Karanlık Lord
Dragon Sword

Karanlık Oda Empty
MesajKonu: Geri: Karanlık Oda   Karanlık Oda Icon_minitimeSalı Tem. 22, 2008 7:15 am

Hayley'in böyle umutsuz konuşması....Hayır, hayır....Bu onlara göre değildi.....Böyle konuşmasından dolayı hissedebileceği tek duygu olan hiddet içinde kuvvetle kıpırdandı....

-Tamam Hayley......Gerisini duymama gerek yok....Git hemen ve kendini toparla.....

Dragon bu cümleleri kurduktan sonra hızla bahçeye çıktı ve buharlaştı......

Karanlık Oda
1 sayfadaki 1 sayfası